První milování

YouTube Preview Image

To byly naše začátky. Chodili jsme s Kubou, to je ten můj přítel, na procházky, líbali jsme se, objímali, osahávali. Bylo nám to moc příjemné, ale postupem času jsme zjišťovali, že oba bychom chtěli ještě více. Já jsem se trochu obávala, protože jsem se dozvěděla, že první pohlavní styk bolí, protože se musí protrhnout panenská blána (deflorace).

 

 

 

 

 

 

YouTube Preview Image

Pohlavní styk je většinou velmi příjemný. Obvykle je před pohlavním stykem milostná předehra, která navodí sexuální vzrušení partnerů, muže a ženy. Předehra způsobí erekci (ztopoření penisu) a přirozenou lubrikaci (zvlhčení) pochvy ženy. Ztopořený penis poté muž vsune do pochvy a oba partneři se dále dotýkají až k dosažení ejakulace a orgasmu.
Pro oplodnění ženy není důležité dosažení orgasmu.

sex

YouTube Preview Image

Pro oplodnění vajíčka stačí pouze výron semene do pochvy a potom úspěšné spojení spermie s vajíčkem v děloze. Běžná doba samotného styku je asi 3 – 7 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

YouTube Preview Image

Dívka by si měla k prvnímu pohlavnímu styku vybrat muže, kterého zná, miluje ho a věří mu.
Měla by se mu svěřit se svými obavami a muž by měl být jemný a šetrný. Nejlepší je využít zkušenosti s pettingem, pokusit se dívku co nejvíce vzrušit a pomocí prstů blanku šetrně rozšiřovat. Dívka by měla být nejlépe v misionářské poloze (vleže na zádech) a pokrčit nohy v kolenou.

misionarska poloha

YouTube Preview Image

Co se děje při milování? V mozku se uvolňuje serotonin – hormon štěstí, který vyvolává spokojenost a dobrou náladu, zrychluje se dech, zvyšuje se krevní tlak a tep. Ženám se zvětšují prsa a tuhnou bradavky, erotogenní zóny se prokrvují a vzrušení narůstá. Muž má zrychlený krátký dech, jeho penis je ztopořený a připravený. Při pohlavním styku dochází ke vsunutí penisu do pochvy a následným pohybům směrem dovnitř a ven.

pronikani penisu do vaginy

YouTube Preview Image

A pak to přišlo. Zůstali jsme s Kubou sami doma, začali jsme se líbat, hladit, navzájem jsme se laskali a vzrušovali se, až došlo i k samotnému styku. Kuba na mě byl moc hodný, šeptal mi něžná slovíčka, mně se to líbilo, ale orgasmus (citelné stahy dělohy) jsem neměla. Trochu jsem cítila tlak a mírně krvácela, ale nebolelo to. Druhý den jsem se svěřila Žanetě a ta se zajímala, zda jsme použili ochranu a jestli jsem byla u gynekologa.

Zaneta